ELTE kollégium?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem konkrét kollégiumba hanem kollégiumi férőhelyre lehet pályázni ahol vagy figyelembe veszik amit én szeretnék vagy nem. Be kell jelölni három kollégiumot a Neptunban... Komfort szempontjából melyik a három legélhetőbb kollégium?

2017. aug. 1. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre is leszögezem neked, hogy nagyon egyénfüggő, mert mindenkinek mások az igényei, én szeretem a tisztaságot és ha van elég helyem, ezzel szemben, végig megyek néha a folyosón és olyan ordenáré bűz jön ki némely szobából, hogy menten felfordulok! :D Függ a szakodtól is, közlekedés szempontjából (Lágymányosi Campuson, vagy Mom mögött a TÓK nem mindegy..)

KCCSK-ba engem szeptembertől vesznek fel, az a legújabb, legmenőbb, már párszor voltam ott buliba (egyetemi buli heteken ott van a legnagyobb élet, de nyugi, külön közösségi helyen), oda buszozni kell, nem tudsz éjszaka hazasétálni. Ha a Griffben az A épületbe sikerül kerülni (eddig ott voltam, idén először kolis), szerintem az aránylag korrekt volt, tiszta, de szobafüggő, volt aki télen megszívta és fázott. Szemben a B része, ahol a nyári koli volt.. egy éjszakát aludtam ott. Viszont Móriczhoz közel van.

VUK-ot nem ajánlom, nagyon szidja a haverom. Bátyám ADK-ban van, azt hinnéd messze van a sulitól (Lágymányosra jár), de nem, éjszaka meg nagyon jó, hogy ott a belváros azonnal és azt is most újítják nyáron, bár a szobák nem nagyok.

Én nem akartam pluszban tanulni, de tudom ajánlani a szakkolikat is.

2017. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam: KCSSK, és lehagytam, hogy én ezekről tudok nyilatkozni, remélem valamit segített!

21/L

2017. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod :) amúgy BTK-s szakra vettek fel...
2017. aug. 1. 02:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, VUK-ot sokszor otthagyták ajtóból kifordulva apuci pici hercegnői a pár év alatt, amíg ott laktam..
2017. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a VUK-ról is tudok nyilatkozni, közel sem olyan borzalmas, mint mesélik. Igen, munkásszálló, igen, ráférne egy alapos felújítás, de könyörgöm, havi 10-ért nem tudom mire számítanak az emberek...
2017. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Kedves a megfogalmazás, egy fiú barátomról van szó! :)


És mint mondtam, tök egyéni, hogy kinek mi jön be és milyen szerencséje lesz az adott szobával. A Griffben nagyon sokaknak nem volt ethernet port, nem tudtak rendesen internetezni, szar volt az ablak, és télen megfagytak, EZZEL SZEMBEN NEKEM SEMMI PROBLÉMÁM nem támadt a hellyel! Illetve a legtöbbnek megoldódott a baj. De mint mondtam, nyári kolira áttettek a másik épületrészre, na előzőhöz képest már bocsánat, szr volt.

Az is lehet, hogy szobatárssal szívod meg, mert más barátomnak és a bátyámnak is ritka (bocs!) kretén szobatársa volt, akik folyton eldugították a mosdót, vagy éppen ablakot nem nyithattak 40 fokban, mert "zajos a város". Szóval a kényelmi szempontokat nézve, ők is eléggé befolyásolják.

>> Az árakról egy szót én nem szóltam, én is azt mondom, hogy Budapesten, havi 10 ezerért mit vár az ember, tedd össze a kezed, hogy felvettek, viszont arra a szintre se kéne jutni, hogy az ÁNTSZ-T kelljen hívni (volt példa ilyenre balhéra pár éve).

2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!