BGE-n ösztöndíjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam egy listáta arról , hogy milyen ösztöndíjak vannak az iskolán belül, de nem tudom, hogy pontosan melyikre vagyok jogusult, hol kell erre jelentkezni, meddig kell jelentkezni stb. A pénzügy és számvitel karra jelentkeztem.

Köszönöm előre is a válaszokat!!



2017. aug. 1. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha államis vagy akkor szinte mindenre, ha önköltséges akkor csak a Biztos jövőre. Ösztöndíj hirdetményeket általában kirakják a honlapjukra, leírva bennük, hogy mik szükségesek a jelentkezéshez, mik a feltételek és hogy mi a határidő. HÖK-ösöknél is érdeklődhetsz!


Jogosult lehetsz még a Bursa Hungarica ösztöndíjra is, ez nem BGE sajátosság, ezt az önkormányzaton keresztül kell igényelni, szociális helyzeted alapján ítélik meg.


Ezeken felül még egy pár ösztöndíj van, amik általában tanulmányi eredménytől, hallgatói életben való részvételtől függenek csak.

2017. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!