Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szegedi gimibe menjek?

Melyik szegedi gimibe menjek?

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne részletes bemutatásokra!!Pl.:

Milyen gimi a Tömörkény,Radnóty,Ságvári,Deák,Karolina?

Kélek titeket,aki szegedi gimibe jár írjon!!



2017. aug. 10. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tömörkényről tudok nyilatkozni, mert oda jártam. Szerettem, a tanárok nagy része jó fej volt, nem kellett agyontanulnunk magunkat, viszont amit kellett, megköveteltek; így is mindenkinek szép érettségi eredményei lettek, és szinte mindenkit felvettek oda, ahová tovább szeretett volna tanulni. Nem tudom, hogy ehhez egy erősebb, keményebb gimi mit tudott volna pluszban hozzátenni, de így utólag belegondolva nem is érdekel. Utólag is jó döntés volt oda jelentkezni.
2017. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én idén felvételiztem, a ságvàriba megyek jövőre és egész szimpi. A nővérem is odajàrt és nagyon szerette. Nalam is a masik opció az a tömörkény volt, szerintem ez a kettő olyan gimi szegeden ahol nem tanulod magad halálra de jól felkészítenek érettségire.A deákban inkább a nyelvi szakok jók, radnóti pedig elég kemény.
2017. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Én a Tömörkénybe mennék tudna vlki irni még róla?Pl:milyen szakok vannak,milyen a menza , a megközelítése busszal könnyű?Nagyon fontosak a válaszok,biztosra akarok menni:)

2017. aug. 11. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Mikor én odajártam, akkor a következő szakok voltak:

Spec. angol

Spec. német

Két-tannyelvű német

Két-tannyelvű spanyol

Humán

Ének

Környezetvédelem

Iparművészeti tagozat (azon belül szobrász, grafikus, keramikus, textiles)

Tánc


A menza az gyakorlatilag ugyanaz, mint bármelyik másik középsuliban, két féle menüből választasz. Degeszre nem fogod enni magad, de éhen sem halsz. A minősége meg... kajától függ, ezt majd kitapasztalod.


A megközelíthetősége pedig nagyon jó, a Széchenyi tértől kb. 5 perc sétára van, lényegében Szeged bármelyik pontjáról maximum két átszállással el tudsz oda érni.

2017. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. aug. 12. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ,milyen szak érdekel?
2017. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam általános szak is van,oda mennék,de a környezetvédelem is érdekel.
2017. aug. 13. 11:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Írnál nekem ezekről a szakokról,ha tudsz?
2017. aug. 14. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a kornyezetvedelem erdekel akkor gabor denesbe menj, ott van rendes kornyezetvedelmi, vagy vizgazdalkodasi technikus.
2017. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!