Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolában lehet...

Szakközépiskolában lehet emelt szinten érettségizni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárki érettségizhet bármiről, ha van érvényes középiskolai bizonyítványa és minden tantárgya megvan elégségesre legalább.

Maga az emelt szintű érettségi pedig általában néhány erre kijelölt iskolában van, ott ahol összegyűlik elég jelentkező, egy szakközépiskolás valószínűleg nem a saját sulijában fog érettségizni, de attól még természetesen érettségizhet bármiből.

2017. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen tudsz, inkább az lehet gond, hogy felkészítenek-e ott erre.
2017. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyvitel szakon vagyok, de állatorvosi vagy rendészeti fősulira szeretnék tovább menni.
2017. aug. 11. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
az állatorvosi meg a rendészeti elég különböző dolog :D Az egyikre vér és verejték bejutni, a másikra jóval egyszerűbb.
2017. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de ez a kettő ami álomszakma lenne, remélem vmelyik sikerül.

Igazából én úgy vagyok vele, ha 8 évembe is telik az egyetem, de hajlandó vagyok éjjel nappal tanulni, ha kell, mert érdekel az egész.

Szóval az elszántság megvan, csak a szakközépben nem tudom, hogy hogyan fogok ezekhez megfelelőrn érettségizni.

2017. aug. 11. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint szakgimnáziumra gondolsz? Abban lehet.
2017. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, szakgimnázium, érettségis osztály
2017. aug. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!