Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok a BME regiszt...

Ti mit gondoltok a BME regisztrációs hetének programjairól?

Figyelt kérdés

Most voltam gólyatáborban és akkor szembesültem vele, hogy a reg. hét nem annyiból fog állni, hogy bemegyünk beiratkozunk, utána valamikor évnyitó és kész.

Kicsit úgy érzem, mintha elvennék a nyár utolsó napjait ezekkel a programokkal.

Ti mit gondoltok erről? Aki már régebben volt, az tudna mesélni, hogy milyen volt?



2017. aug. 15. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell menned a programokra, csak ha akarsz. Egyedül beiratkozni kell elmenned, az összes többi fakultatív.
2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Milyen "nyár utolsó napjai" - elkezdődik az egyetem, és az adminisztrációs teendőek megcsináljátok. Este meg elmehettek együtt beszélgetni, pihenni, bulizni. A BME lényegében nem a bulizásról szól, elég kemény galopp lesz, ha mérnök akarsz lenni, mélyre akarsz jutni a tanult szakmádban, és komolyan is veszed. Másképp meg nem érdemes, arra ott vannak az álfősulik álszakokkal, áltanulással és utána álélettel.
2017. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A beiratkozáson és 1-2 kötelező programon kívül a többi a te döntésed, hogy elmész-e vagy inkább mégse. Én pl elmegyek majd a reggeli tankörbeosztásra, de utána ahelyett hogy sétálgatnék az egyetem területén mint "program" inkább lelépek kávézni.:D
2017. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végig részt vettem a reghét programjain és nem bántam meg. Egy hét buli, jobban megismeritek egymást és isztok pár napig. Egyedül a beiratkozásra muszáj elmenni, de a közös tárgyfelvétel is ajánlott. Az meg hogy sétálgattok az egyetemen nem hülyeség, legalább megtudod hol vannak a fontos épületek, a jó kajáldák, boltok, nyomtatószalonok...
2017. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!