Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem vagy Nyíregy...

Debreceni Egyetem vagy Nyíregyházi Egyetem, tanárképzés?

Figyelt kérdés
Biológia-földrajz szakos tanárra jelentkeznék. Nyíregyházi vagyok, és Nyíregyházán is indul ez a szak, de mindenki szidja az itteni egyetemet, még az itt élők és a tanáraim is. Mindenki azt mondja Debrecenbe menjek. Kolis nem leszek, ha Debrecenbe jelentkezek, csak bejárós max. Viszont a lakásunk itt van Nyíregyházán, így nekem be kellesz járni, csak emellett dolgoznom is kell valahogy. Ti mit csinálnátok a helyemben? Eljárnátok Debrecenbe, vagy jó a nyíregyi is ilyen szempontból?
2017. aug. 19. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha tanárképzés akkor ELTE, ez az én véleményem, lehet vele nem egyet érteni, én így gondolom. A kérdésedre válaszolva Debrecent válaszd szerintem, nem véletlen szidják a Nyíregyházi Egyetemet. Én a helyedben Debrecent választanám és eljárnék.
2017. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Debrecen, de inkább ELTE. Nem reklámozásból mondom, mert egyébként rühellem az ELTE-t, de ha tanárképzés, akkor vitán felül az a legjobb.
2017. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan luxusban hogy a fővárosba menjek, nem is igazán kívánkozok. A két egyetem között vacilálok, mint látható.
2017. aug. 21. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül szerintem a debrecenit válaszd, én ezt tenném.
2017. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!