Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az első egy hét...

Egyetemen az első egy hét hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
Pl, ha gólya vagyok és nem találom meg a termet akkor mi van? Meg az első gyakorlatok olyanok hogy bemutatkozunk és tanulunk, vagy rögtön elkezdi a tanár leadni az anyagot?

2017. aug. 21. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tartanák meg?
2017. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nemtudom, 8as válaszát értelmeztem úgy hogy 20 perces bevezető óra gondoltam az első heti órákra gondol
2017. aug. 22. 12:01
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok erősen intézmény, szak és oktató függőek. Nálunk BSc-n is volt olyan, hogy az első heti anyagból második héten már ZH volt. Volt olyan tárgy, aminél szólt a tanár, hogy ne is menjünk első héten, mert nem lesz óra. MSc-n is teljesen változó, mondjuk az eddigi félévekben talán mindenhol meg lett tartva az első előadás rendesen.

Egy ilyen általánosabb forma az, hogy elmondják a követelményeket, tematikát stb. De ezek tényleg relatív dolgok.

2017. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :D
2017. aug. 22. 15:51
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vegyes volt. A legtöbb esetben ahogy előttem írták, elmondták a követelményeket..stb aztán utunkra engedtek, de volt olyan tárgy is, amiből tényleg megtartották egyből a gyakorlatot. Mi csoportban mozogtunk így megtaláltuk a termeket, de egyébként első héten rendszeresen állítanak meg emberek, hogy mi-merre van, szóval nem ciki megkérdezni.
2017. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!