Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Köteles az igazgató elfogadnia...

Köteles az igazgató elfogadnia a kérelmet?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék iratkozni az iskolámból és máshol kezdeni tanulmányaimat.

Írtam egy kérvényt amelyben leírom, hogy nem szeretném itt tovább folytatni tanulmányaim és, hogy mai nappal bezárólag szüntessék meg a tanulói jogviszonyom.

Ezt ilyenkor köteles az igazgatónak elfogadnia nem?

Rosszba vagyok az igazgatóval nem szeretném, hogy ha most azért nem engedne el engem innen mert nem vagyunk valami nagy pajtások.



2017. aug. 23. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nem egészen így megy. Kérdés pl mennyi idős vagy, mert 18 alatt írhatsz te bármit, nem érvényes.

Amíg tanköteles vagy, addig meg vinned kell a másik suli befogadó nyilatkozatát is.

2017. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, tankoteles korban nem tudsz kiiratkozni, csak ha már van befogadóképessége nyilatkozat a másik iskolától. Ha kiskorú vagy, akkor eleve a szüleid kell hogy intezzek, nem te
2017. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 már elmúltam.
2017. aug. 23. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tértivevénnyel ajánlott levélként feladod a kervenyedet és már meg is van oldva
2017. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!