Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az általános iskolák felvételi...

Az általános iskolák felvételi előkészítőjére muszáj bejárni?

Figyelt kérdés
Mert ez általába hetedik vagy nulladik óra,utóbbival nem lenne baj,viszont nekem négykor egy másik városban van edzésem.
2017. aug. 24. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy nem kötelező. Gondolj bele, ha egy iskolában mondjuk 3-4-szeres túljelentkezés van, az hogy szervezne olyan sok gyereknek előkészítőt? Egyáltalán nem kötelező. Mellesleg azért sem, mert nyilván fizetős.
2017. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem iskolafüggő. Nekünk nem volt kötelező. De ha már van konkrét terved, választott iskolád, ártani nem árthat, ha edzés mellett meg tudod oldani.
2017. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem iskolafüggő, hogy kötelező-e. Egyetlen iskola sem írhatja elő (a vele még jogviszonyban sem álló!), másik iskola tanulóinak, hogy kötelezően nyúljanak a zsebükbe és fizessék ki az előkészítő tanfolyam díját, aztán meg tegyék is rendszeresen szabaddá magukat hetente mondjuk kétszer, hogy el tudjanak járni rá.


Nem kötelező.


Legfeljebb az iskolafüggő, hogy érdemes-e megpróbálni az edzéseket úgy szervezni, hogy beleférjen, vagyis az iskolafüggő, hogy érdemes-e járni az előkészítőre. De kötelezőnek biztos, hogy nem kötelező sehol.

2017. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul értelmezitek a kérdést, a kérdező olyan előkészítőre gondolt, amit az általános suli tart ingyenesen, úgymond "szívességből". Nekünk úgy emlékszem, hogy rendes órarendi óra volt, úgyhogy kötelező volt járni, de csak a tanáraid vagy a sulid igazgatója tudja pontosan megmondani, hogy nálatok hogy lesz.
2017. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam,amit a 4-es írt.Tavaly nulladikba volt,remélem idén is így lesz.Csak azt nem értem,minek kényszeríteni erre is a gyerekeket..Én elmennék magántanárhoz,nyílvánvalóan jobban felkészít engem egyedül,mint a tanáraim reggel hétkor félkómásan..Viszont amire emlékszem tavaly nekünk ott volt első óránk,ahol előkészítő és csak hárman vagy négyen jöttek ki,úgyhogy szerintem nem volt kötelező.Köszi a válaszokat egyébként:)
2017. aug. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!