Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten a Semmelweis...

Budapesten a Semmelweis kollégiumait meg lehet látogatni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék a Semmelweisre jelentkezni, és mindenképp kollégiumban szeretnék lakni, de ahhoz hogy kiválasszam hogy az egyetem melyik koliját jelöljem be, élőben is szeretném megnézni. Van erre lehetőség valamikor?

2017. aug. 24. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, miután felvettek a koliba megnézheted. Ha hamarabb akarod akkor egy kolis ismerőst/barátot meglátogathatsz.
2017. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még a felvétel előtt szeretném megnézni a kolikat, hogy tudjam melyik mellett döntsek. :)
2017. aug. 24. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem, de ilyan lehetőség nincs (tudtommal). A kolinak biztos van oldala, ott vannak képek azokat meg tudod nézni. Vagy amit mondtam, ha van barát/ismerős aki SE kolis, akkor megbeszéled vele, hogy elmész hozzá szétnézni, mert érdekel. Vendéget fogadhatnak az ott élők, de idegeneket nem engednek be.
2017. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz csak úgy bemenni, amúgy a Balassa a leglepukkantabb, de jók a programok és a társoság 3an laknak egy szobában, ha már sokadéves vagy akkkr kifoghatsz 2 ágyas szobát is.

Rezső egy fokkal jobb, közelebb van a NEThez, de ez csak 3.évtől számíthat.


Szakkoliba meg beválasztanak, ha jelentkezel, oda nem tudsz csak úgy bekerülni, külön tábor van, ha elég jo fejnek találnak vagy jó a melled akkor felvesznek +oda kell átlag is ha bent akarsz maradni, minimum 4es + sok programon részt kell venni vagy kitesznek.

2017. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak kolis nyílt napok általában Augusztus első hetében, amit a honlapon fel is tüntetnek!:)
2017. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!