Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tizenkettedikben szoktak...

Tizenkettedikben szoktak buktatni a tanárok a javítóvizsgákon?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok, köszi!
2017. aug. 26. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg tanár él Magyarországon nagyon eltérő tanítási elvekkel, de igen, én már több olyan esetről hallottam különböző iskolákból, hogy ezt megtették.
2017. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ennek mi értelme? Én ha tanár lennék, örülnék neki, hogy elmegy, és nem kínoznám még egy évet a "szerencsétlen"diákot.. Szánalmas..
2017. aug. 26. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Miért az nem szánalmas ha valaki annyit nem képes tanulni hogy ne bukjon meg érettségi előtt? De tudom mindig a tanár a hibás:-D
2017. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már a 12. osztályt sem tudja teljesíteni, mire akarja vinni az életben mégis?
2017. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyit nem tudsz ami a minimálisan kell az érettségi ketteshez akkor csodát ne várj.

Nekem volt olyan osztálytársam aki 12. osztályba bukott matekból és évet kellett ismételnie, de mivel az érettségi megvolt a többi tárgyból neki, plusz a 12. osztály is elvolt neki a matek kivételével végezve így csak matekórákra kellett bejárnia, semmi másra. Ott volt választási lehetősége hogy melyik osztályba akar járni, úgy adták ki neki az órarendeket hogy döntse el, kapott rá 1 órát mert aszerint osszák őt be.

2017. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne szánalmas? Ez olyan, hogy te mondjuk fogadsz két napszámost, az egyik végig dolgozza a napot, a másik egész nap fekszik az árnyékban és nem csinál semmit, de a nap végén oda áll eléd és azt mondja, hogy fizesd ki őt. Ezek szerint te gondolkodás nélkül a kezébe nyomnád a pénzt?
2017. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A tanárnak is megvannak a maga elvei. Neki teljesen mindegy, hogy maradsz vagy mész, úgy is jön évente x olyan diák, aki totál letojja az anyagot, amit tanít, de ha nem éred el a kívánt küszöböt, mégis mire fel kéne megadnia neked úgy, mint annak, aki eléri?


Egyébként szoktak, hozzánk amikor végzős osztályba léptünk, két gyerek bukott vissza, mert matekból nem lett meg az elégséges. A többi érettségit előrehozottan letették, de újra kellett járniuk egy évet.

2017. aug. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. Idén sajnos egy végzős diákom nem teljesítette matematikából a követelményeket így nem ment érettségizni matekból. A pénteki pótvizsgán az idei matekérettségi első 12 példáját adtam pótvizsgafeladatsor gyanánt (az érettségin erre 45 perc van és összesen 30pontot lehet elérni vele). Összesen 4 pontot szedett össze. Az igazgató azt mondta adjam meg a gyerkőcnek a kettest és cserébe átmegy egy másik suliba. Ebbe belementem.
2017. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ilyenkor milyen feladatot ad nekik? Korabbi erettsegi vagy mi?:Dd
2017. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!