Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Kőbányai...

Milyen iskola a Kőbányai Szent László gimnázium?

Figyelt kérdés

Idén hetedikes voltam, és kitűnő lettem. Az érdekelne hogy a fent említett iskolában milyen a közösség az oktatás a tanárok.

13/L


2017. aug. 27. 22:58
 1/4 anonim válasza:

A közösség nagyon jó, nagyon összetartóak vagyunk. Sokan rengeteget segítenek (pl melyik terem hol van). Az oktatási követelmények magasak, minden szakon leginkább az ami a szak lényege. De a magas elvárás nem okoz problémát mert a tanárok nagyon jól tanítanak, legalábbis akiket én ismerek mind nagyon jól adják le a tananyagot. És nagyon jófejek is.


Én ajánlom mindenkinek, akinszeretne tanulni is és jól is érezné magát, szuper suli.

2017. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja igen. Az jó h kitűnő voltál, próbáld meg a félévedet is kitűnőre lehozni. Az már félsiker. A felvételire készülj sokat, megéri. Ha olyan osztályba jelentkezel ahol van szóbeli, oda 75ponttól hívnak be. Ahol nincs ott az osztalyzatokon és a felvételink kívül nincs semmi. Sok sikert!
2017. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen😊 jelenleg matek és magyar felvételi előkészítőre járok, és az Olasz-magyar szakra szeretnék menni😊 amúgy XD ha sikerül a Szent Lászlóba felvételiznem, lehet hogy találkozunk😂
2017. szept. 15. 06:47
 4/4 anonim válasza:
Lehet igen. Sok sikert. Ha minden jól megy talizunk. 😉
2017. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!