Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire épülő OKJ-s...

Érettségire épülő OKJ-s szakmát fogok tanulni (fodrász) egy szakközép iskolában nappali tagozaton. Ugye itt már nincs heti öt tesióra?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, amikor én gimis voltam csak heti két tesi volt. Utána egyetemen szintén csak a kötelező sportot teljesítettem, ami a diplomához szükséges.

Na most beiratkoztam érettségire épülő fodrász tanfolyamra. Teljesen iskola rendszerűnek tűnik az egész, itt mi leszünk a 13. évfolyam. Csodálkoztam azon, hogy mondták, hogy lesz angol óra ami már eleve furcsa nekem, majd elkezdtem pánikolni mivan ha lesz tesi is, amit én már gimiben is utáltam. Még nem tudom az órarendet vagy nem tudom itt mi van, de komolyan gondolkozok, ha lesz tesi, inkább kiiratkozom.


22/L


2017. aug. 29. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem biztos, hogy lesz. Hívd fel őket és kérdezd meg!
2017. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen tesi -
2017. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis nem szokott lenni
2017. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!