Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK Újrafelvételizés!...

SE-ETK Újrafelvételizés! Nincs elég kreditem, tudnátok segíteni? (több lent)

Figyelt kérdés

1. Valószínűleg nem lesz meg a 36 kreditem 2 félévre, mert esélytelen, hogy min 5 szabvált fel tudjak venni. Mi a teendő miután eldöntöttem, hogy újrafelvételizek ? (Diákhitel kizárt) Gondolom ezt már decemberben tudnom kéne (és mint az első félévemre való jelentkezéskor a Felvit igénybe venni).

2. SEMMIT nem tudok erről az egészről... Akinek már volt ebben az élményben része, tudna tájékoztatást adni, hol kezdjem ezt az egészet, mit hogyan kéne csinálni, mikor rakhatnak át fizetősre és megmaradnak-e a kreditek, tárgyak stb.

(Még bőven keresgélek erről a neten és a honlapon.)

Nagyon hálás lennék. Köszönöm.



2017. szept. 2. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tvsz-t. Illetve a neptun belépő oldalán is ott kell lenni a tájékoztatónak, hogy miért sorolnak át. Én ugyan ezen a karon Pécsen tanulok és csak 30 kreditem lett mégse soroltak át.
2017. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!