Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szerencsi Szakképzési...

A Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma milyen?

Figyelt kérdés

Informatika szakra szeretnék menni, és arra lennék kíváncsi hogy ebben az iskolában milyen az oktatása.

Kollégiummal rendelkezik az intézmény?

Egyéb információkat is meghallgatok az iskolával kapcsolatban! :)



2017. szept. 3. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Rendelkezik kollégiummal. Kiváló iskola, egy rossz szót sem lehet rá mondani
2017. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És azt esetleg nem tudod, nyíl nap mikor van?
2017. szept. 4. 15:23
 3/4 anonim válasza:
Szia , én most kezdtem ott :D Szerintem nagyon jó suli nagyon sok jó fej tanárral és felsőssel hamar lehet sok barátot szerezni,ha felvesznek a gólyatáborba mindenképp menny el! Nem vagyok infós de ha jól tudom ECDL vizsgát azt tehetsz , csak nem tudom mikor.Ha bővebb infót akarsz vagy valami akkor írj rám :)
2017. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szar iskola, oda mindrnkit felvesznek,tele van ri*bancokkal, ha van egy kis eszed akkor Nyiregyre menjél!
2018. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!