Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakorlatra nagyon messzire...

Gyakorlatra nagyon messzire helyeztek ki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Idén egy egészségügyi tanfolyamon, OKJ-s képzés keretében tanulok és van heti egy nap szakmai gyakorlatom, amit a lakhelyemtől km-re helyeztek ki. Nyilván való, hogy oda nem tudok eljutni úgy, hogy reggel 7:00-kor kellene kezdenem, mert akkor kb. 4 kor kellene a vonattal indulnom a lakhelyemről.

Beszéltem az iskolám gyakorlati szervezőjével, aki zat mondta,vagy csinálom, vagy elmehetek a suliból, mert más lehetőség itt nincs.

Van valakinek ebben valami tapasztalata? Segítség?



2017. szept. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány km-re?
2017. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, ez melyik suli?
2017. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 4.30 kor indul a járat és naponta . Tehát egy alkalommal ki lehet bírni szerintem.
2017. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Sokan csinálják, te is bírni fogod. Azért heti egyszer vállalható. Én 7 éven keresztül minden hétköznap 5kor keltem
2017. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond, hogy napi 8 órát kellene ott lehúznom és még haza is kellene érnem. Amikor megterveztettem az utazástervezővel az utat 2,5 h utazás lenne csak oda. Ez szerintem marha sok.
2017. szept. 4. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hagyd ott ha nem bírod ezt a kis nehézséget..miért szerinted ha dolgozni fogsz nem kell ezt az utat megtenned hetente többször is?
2017. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Most fogod kezdeni a képzést?
2017. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, most.
2017. szept. 4. 20:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném ezt csinálni, de egyszerűen nekem vidékről ez nem fog menni. Hiába csak heti egyszer kellene oda elutaznom, de szinte aludni sem tudnék olyan fáradt lennék és következő nap nagyon sok órám van. Lehet, hogy hisztisnek gondoltok, de ez szerintem nagyon morbid messze van.
2017. szept. 4. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg iratkozz át másik suliba, ahol

van még ez a képzés

2017. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!