Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. es vagyok. Most jöttek be...

11. es vagyok. Most jöttek be az emelt tantárgyak. Az info ecdl vizsgából 5 db megvan és kéne 7 az igazoláshoz. Valamien mérnöki suliba szeretnék menni. Meik suliba kell az ecdl? Ls meikbe nem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérnök szakokon magasan tesznek az ECDL-re. Amúgy, ha nem akarod, hogy 11 évesnek nézzenek, használd az "ly" betűt is!
2017. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ien helyesírással sehova nem vesznek fel. Komolyra fordítva az ECDL egy WC papír szintű papír. Sehova nem kell és nem is nézik sehol.
2017. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít, nem kapsz érte pontot sem. Nem vesztesz vele semmit, ha megvan, de igazából hasznodra sem válik. Mehetsz mérnök szakra, de akkor érdemesebb inkább az emelt matekra, fizikára ráfeküdni. Ja, én kérlek használd az "LY" betűt is! :)
2017. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mien jó sulikat ismertek? És lehet vmit nagyon benéztem ,de a lyt hol használjam?
2017. szept. 6. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az első lépcső a mérnöki út felé, bármennyire is szarul fog esni: találd meg a probléma forrását a nyelvtanodban, és fejlessz ki egy olyan megoldási módot rá, amitől végre hibátlanul fog működni a gépezet, és nem folyamatosan a megrendelőknek (akik legyenek most a válaszadók) kell korrigálni a tervező figyelmetlenségeit!

Szükséged lesz: rendszerszintű gondolkodásra(a nyelvtan egésze) és pontosságra (ha meg szeretnéd találni a hibát). Ha ez a kettő megvan, akkor elméletben jó gondolkodásmóddal mész majd a kiválasztott szakodra!

Hajrá!

Amúgy az ECDL teljesen felesleges.

2017. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!