Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is fizetni kell a...

Nektek is fizetni kell a tankönyvekért 9. -ben?

Figyelt kérdés
nem úgy volt h ingyenes?? erre hozza a lányom a csekket!!
2017. szept. 6. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami egyházi, vagy magániskolában tanul? Mert ahol én dolgozom, ott ingyenes volt a kilencedikeseknek, nem is küldött nekik a KELLO csekket, ráadásul a rendszerben csak "térítésmentes" opció van a kilencedikeseknél, más nem.
2017. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Családi állapottól függ a tankönyv, és egyéb rokkantságból is lehet kedvezményt igényelni, nem osztály alapján van. Nekem minden évben fizetni kellett.
2017. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok legalábbis régen így volt, most is fizettem. (12.)
2017. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sima iskola, gundel egyebkent. eddig fizetös volt nekünk is 8.ig.mert eddig csak rászoruloknak volt ingyenes.de most ingyenessé tették nem rászoruloknak is.a bnöm lánya is ahova jar 9.be ingyen kaptak.
2017. szept. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!