Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy koszonhetnem meg ezt az...

Hogy koszonhetnem meg ezt az osztalyfonokomnek? 16/l

Figyelt kérdés

Most mentem 10.be es van egy nagyon jo osztalyfonokom. Osszetartja az osztalyt, erdesek az orai (tortenelem tanar is),mindig meghallgat minket es nem csak olyan h bejon elmondja az anyagot es leszarja h ki figyelt es ki nem. Nagyon sokszor kihuzott a szarbol,amikor suliba cigiztunk, szettortunk egy padig stb. Vagyis nagyon sokat koszonhetek neki. Azon kivul h figyelek az orain es nem szologatok neki vissza ezt h koszonhetnem meg neki? Nem feltetlenul valami ajandekra gondoltam,hanem h csak erezze h nagyon halas vagyok neki es felnezek ra?

Koszonom a valaszokat.



2017. szept. 10. 16:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az ajándék az jó ötlet. Ha tényleg ilyen jó osztályfőnök, akkor dobjatok össze 100-200 forintot fejenként és vegyetek neki valamit, amit szeret és egy szál virágot.
2017. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Csak ugy vagyok vele h most igy 10.ik elejen most nem akarunk neki semmit se vennk mert elegge hulyen jonne ki h 9.ik vegen nem adtunk semmit most ev elejen sem hanem sulikezdes utan egy hettel kicsit furcsa lenne.

2017. szept. 10. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne furcsa, hiszen ebből tényleg érezheti, hogy hálásak vagytok, és nem kötelezőségből adtok ajándékot. Év végén gondolhatja, hogy csak azért kap, mert év vége van. Így viszont nincs más indok, csak tényleg az, hogy szeretnétek megköszönni, hogy ilyen jó osztályfőnök és ilyen jó tanár. Én a helyében biztosan nagyon örülnék!


Egyébként kitalálhattok valami közös osztályprogramot, osztálykirándulást is a számára!

2017. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Lehet igazad van.

Programot nem nagyon tudnank neki kitalalni mert o melette az igazgatohelyettes es a szakvezeto is ugyh nagyon sok dolga van,es nem szeretnenk meg ezzel is terhelni.

2017. szept. 10. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd külön valamelyik szünetben, köszönd meg kedvesen...ha olyan a kapcsolatotok meg is puszilhatod, és adj neki még hozzá egy bonbont.
2017. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Jo a Kapcsolatom vele,es egy fiukkal teli iskolaba jarok meg igy kulon is orul nekem hogy vegre lany is ment oda. Azert nem szeretnem igy szo szerint megkoszonni meg bonbont adni neki,mert mar terjedt rola egy par hir,(utana kiderult hogy alaptalanul) hogy kavart egy par lany diakjaval,es nem szeretnem ezzel az ajandekkal meg kulonhivassal kellemetlen helyzetbe hozni,mert felek h kitalalnak meg egy pletykat es megjobban megartana a 'hirnevenek'. Ezert szeretnem inkab valahogy a viselkedessemmel megkoszonni. De azert koszonom az otletet.

2017. szept. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!