Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a zalaegerszegi Ady...

Milyen a zalaegerszegi Ady Endre Gimnázium?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen ott a felvételi, mit kell csinálni, nehéz-e, stb. A rajzra szeretnék menni, de eléggé bizonytalan vagyok, hogy megfelelelnék e ott. Milyen rajztudás szükséges, milyenek a tanárok?

7. év végén 7-7 db 4-esem, 5-ösöm és 3 db 3-asom volt (fizika, matek, tesi). Az átlagom 4,1 körül volt. Lenne esélyem oda bekerülni? Nem járok magyar és matek felkészítőkre, ezért aggódom, hogy a felvételin csúnyán megbuknék...



2017. szept. 13. 17:27
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem van egy barátnőm aki éppen oda jár. Ilyen jegyekkel van esélyed bekerülni bár szerintem azt te is tudod hogy (főleg a 8.-os félévet nézik) Én is oda szerettem volna menni szintén rajz szakra de sajnos nagyon lusta vagyok így valószínűleg elfelejthetem.. Ha szeretnél megtudni valamit akkor kérlek írj rám itt, és akkor esetleg meg tudom kérdezni az Adys barátnőmet a dolgokról. (Persze ha addig nem ad valaki normális választ). Sok sikert addig is a tanulásban hidd el érzem a fájdalmad :D (Én is nyolcadikos vagyok)
2017. szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!