Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is van különbözeti...

Egyetemen is van különbözeti vizsga? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz, hogy tehessek különbözeti vizsgát? Én most alapszinten tanulok egy tárgyat az egyetemen és mondjuk arra van lehetőség, hogy az emeltebb szintű tárgyat, aminek a tananyaga nagyrészt megegyezik, is teljesítsem, olyan módon, hogy különbözeti vizsgát teszek? Ha ilyesmire van lehetőség kinek kell jelezni a szándékomat? Mi ennek a menete?

2017. szept. 14. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyesmiről még sosem hallottam, 4 éve járok egyetemre. Olyan van, hogy kreditelismeréssel elfogadtatod az egyik tárgyadat, amit már elvégeztél, egy másik tárgynak is, hogyha azok témában, tartalomban, követelményben elég hasonlóak. De olyan nincs, hogy különbözeti vizsgát teszel, erre a tanároknak sincs kapacitása.
2017. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Csak a kredit elismeresi eljarosrol hallottam meg, azt hittem evvel kapcsolatban fogsz kerdezni. De kerdezz meg vkit a szaktanszeken vagy a TO-n, biztos tudnak mondani valami okosat.
2017. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!