Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem? FELVÉTELI

Van esélyem? FELVÉTELI

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7. év végén nagyon elrontottam az átlagom és csak 3.3 lett. Mind lustaságból és figyelmetlenségből ered, matematika 3-as, nyelvtan 4, irodalom 4. Ezelőtt nem voltam rossz tanuló jelenleg is csak ötöseim vannak, viszont nagyon kételkedem saját magamban.

Madách Imre Gimnáziumba szeretnék nagyon menni, de ha ebben az első félévben mindenből 5-ös leszek akkor is 58 lesz a hozott pontszámom. Próbálok minél jobban odafigyelni a felvételire és jó pontszámokat elérni. Ugyanígy vagyok Leövey Klárával is, eléggé kételkedem magamban de minden erőmmel azon vagyok hogy bejussak valamelyikbe. Ha ezekbe nem sikerülne akkor marad a Vörösmarty,Zrínyi vagy Deák


2017. szept. 14. 19:55
 1/2 aliciabanit válasza:

Szia!

Először is 7.év végén nekem se voltak jó jegyeim, sőt nekem még nyolcadik év végén sem, mégis felvettek egy elég magas pontszámú gimnáziumba. Persze nem azt mondom, hogy egyel talán nem számít a hetedik évégi jegyeid, de hidd el ettől még simán felvehetnek. Tanulj sokat, és akkor biztos sikerül!:) (nekem még a felvételim is elég rossz lett)

2017. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia:) ha irsz egy jo felvetelit minden sima ugy lesz! Viszont madachban a nyilt naprol lecsusztal szerintem, ha szerettel volna menni. En tavaly felveteliztem es 4,5-os atlag kellett ahhoz, hogy egyaltalan a nyilt napra bemehess..szerintem ez eleg jelzeserteku az iskola szinvonalarol.
2017. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!