Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, melyik intézmén...

Mit gondoltok, melyik intézményben folyik a legszínvonalasabb magyartanár képzés?

Figyelt kérdés

Eddigi terveim szerint magyartanárnak jelentkezem februárban, ám még nem választottam egyetemet. Az volna tehát a kérdésem, mit gondoltok, akár tapasztalat, akár statisztika, akár ismerősök beszámolói alapján, melyik intézményben folyik a legszínvonalasabb, legjobb képzés? Történelem vagy angol nyelv szakpárral szeretnék osztatlan képzésben részt venni.

Elsősorban Budapesten szeretnék maradni, tehát ha az általatok legalkalmasabbnak vélt intézmény nem budapesti, akkor kérlek azt is írjátok meg, Budapesten melyiket ajánlanátok.



2017. szept. 19. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Eszterházy Károly Egyetem. Szerintem magasan a legjobb.
2017. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!