Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK, PE-ETK vagy SZE-ETK...

SE-ETK, PE-ETK vagy SZE-ETK gyógytornász képzés?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben érettségizek és kiváncsi lennék a véleményetekre a különböző egyetemekről. Eddig a Semmelweis-sel szemeztem leginkább mert ez a legkönnyebben elérhető helyileg nekem,de úgy tudom elég nehéz bekerülni úgyhogy elkezdtem a többi egyetem iránt is érdeklődni.

Illetve nagyon örülnék,ha megmondanátok hány ponttal lettetek felvéve ezen egyetemek gyógytornász szakára.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2017. szept. 21. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én idén kezdtem a gyógytornász szakot Pécsen. Először én is Pestre akartam menni mert nekem is az lett volna a legközelebb de nem bántam meg, hogy nem vettek fel oda. Nagyon jó a társaság a tanárok is jófejek és maga a város is gyönyörű. Szóval én mindenképpen Pécset ajánlanám.:)
2017. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem Zalaegerszegen van a gyógytornász képzés?
2017. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a PTE kihelyezett tagozatán
2017. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Semmelweisen kezdtem gyógytornász szakon idén. 441 ponttal kerültem be. A társaság nagyon jó, a tanárok többsége is jó fej. Mindenképpen csak ajánlani tudom eddig. Ha valamire még kíváncsi vagy, írj nyugodtan privit! :)
2017. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Pécsen végeztem, szintén szólva nem ajánlom. Futószalagot csináltak belőle, sok tárgyból nem tudnak rendes gyakorlatot szervezni, pláne ennyi embernek. Minden évben egyre több a hallgató. Ha most felvételiznék, Zalaegerszegre vagy Szegedre mennék. Pestről úgy hallottam, az elméleti képzés nagyon jó, de a gyakorlati nem igazán.
2017. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. szept. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!