Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a baj a magyar oktatással?

Mi a baj a magyar oktatással?

Figyelt kérdés
Le kell írnunk a véleményünket a magyar oktatásról, a problémákról. Viszont, mivel nem lehet az iskolában politizálni, ezért azzal kapcsolatban nem írhatunk semmit se.

2017. szept. 27. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nagyon ország függő.

Az a baj, hogy sokan panaszkodnak és nem értik, hogy a tudás nekik van.

Nem lehet csak az oktatást hibázni, mert akkor a tanár és az igazgató is áldozat.

A magyar oktatás ott lett elcs....ve, amikor nem lettek házik, amikor nem lett külön felvételi az egyetemekre, amikor nem lettek kötelező olvasmányok és olvasó naplók.


Nincsenek kutató munkák, nem "kötelező" könyvtárba járni, stb.

2017. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
első a könyvtárat nem feltétlenül értem ma már interneten szinte bármit le lehet tölteni szerintem kezdenek elavulni. A másik pedig az hogy szerintem a túl hajszoltsággal van a baj az oktatásban idő sincs rá a gyereknek hogy leülepedjen a tananyag szerintem maximum hat órát kéne bent lenniük a suliban és otthonra is max fél-1 órás házikat kéne adni mert nem lesznek leterhelve. Ismerösőm gyereke van hogy 3 -5 órát ül a házija fölött mert egyszerűen annyira sokat adnak neki. Szerintem nem az a kérdés hogy mennyit tanulnak az másodlagos az elsőleges hangsúly a minőségi tanuláson kéne lennie.
2018. márc. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!