Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani olyan 4...

Tudtok ajánlani olyan 4 osztályos gimit, aminek jó a közössége és tanári kara? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Kitűnő vagyok, bejutással valószínüleg nem lesz baj. Fontos lenne még, hogy ne legyen gyenge iskola, de ne is kelljen túl sokat tanulnod (Középszintnél ne legyen rosszabb). Tudom, hogy nincs tökéletes iskola, de ha már legalább 4 évet ott kell töltenem, szeretném élvezni az ottlétet :)

2017. okt. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A kitűnőség még nem garancia a felvételihez. A központi írásbelidet megírod jól és azután ráérsz választani az iskolák között. Bár ha írnál kerületet talán a gyakori népe ajánlani tudna egy párat.

pl: IV. kerület: Babits Mihály Gimnázium

2017. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kerület nem igazán számít. Ha 40 percnyi utazásra van, akkor annyira van. Ha jó az iskola, nem érdekel, ha sokat kell itaznom
2017. okt. 3. 06:54
 3/5 anonim válasza:

Szia :)

Az erzsébeti Kossuthot tudom ajánlani. Én is oda járok :)

2017. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veres Pálné
2017. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erzsébeti Kossuth humán gimnázium,én nem jókat hallottam róla.A tanári karra sok a panasz,hogy a legtöbbjük nem tud tanîtani csak követelni.Azt nem ajánlom.
2017. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!