Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Nxs kérdése:

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Közép iskolába járok és bevezeték az elektronikus naplót. minden órán ott vagyok csak van amikor kések 5-10 percet és minden késést 1 teljes orának irtak be.most van 11 óra igazolatlanom mit csinájak 16/f

2017. okt. 5. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
szólj ofődnek, hogy javítsa ki
2017. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
ne késs..nálunk be se enged a portás.
2017. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, valamikor pár éve már nincs olyan, hogy 10 percet késel, hanem teljes órának veszik.


Helyesen, kelj fel időben!

2017. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: Baromság. A portásnak be kell engednie, mert ők felelnek érted, ha történik veled valami miközben suliban kéne lenned.
2017. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat beszéltem ofö-vel eddig ugy tünik meg lesz oldva.
2017. okt. 6. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Márpedig nem enged be, és csak azalatt felelnek értem míg bent vagyok az épületben...az ha engem kiskorúként, lógás közben baleset ér, az a szülők hibájaként lesz elkönyvelve:_D
2017. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!