Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bűnügyi nyomozó akarok lenni...

Bűnügyi nyomozó akarok lenni milyen szakközép iskolát válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok bűnügyi nyomozó szeretnék lenni először is milyen szakközép iskolát válasszak? Mindenképp rendészetire jelentkezzek ? És ott is van pszichológiai vizsgálazok? És ha meg lenne az érettségim is + mellé a rendész szakma hogyan tovább hogy van ez az egész ? És ezen a szakon számít a magasság ? Lány vagyok
2017. okt. 5. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendeszeti szakkozepbe menj. Vegulis az nem olyan fontos de ott megtanulnad az alapokat es ott erosebb a tesi is. Mellette azert nem art ha sportolsz. Utana az nke re vagy a foiskolara (aminek nem jut eszembe a neve) mesz. Ott a bunugyi nyomozo szakra. Az nke n most 402 a ponthatar a foiskolan 392 ha jol emlekszem. Kell a kozepfoku nyelvvizsga mindketto suliba. A mahassag nem tudom h szamit e ott. Vhol azt olvastam h lanyoknal 172 cm de ez nem biztos. A szakkozep iskolaba nem hinnem h van pszichologiai bar iskolaja valogatja. A foiskolan es az egyetemen van,melette pedig sok egeszsegugyi vizsgalat 15/l en is bunugyi nyomozo szeretnek lenni.
2017. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tanácsolom neked.

Ha már a kategóriát sem találtad meg...

2017. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!