Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esélyem sincs átiratkozni...

Esélyem sincs átiratkozni magyar szakra szociológiáról?

Figyelt kérdés

Ez az első évem az egyetemen és semmit nem tudok semmiről. Amiket tudok, azt kb csak innen gyakoriról. Namost úgy érzem, hogy nem nekem való ez a szak és sok a matek... elismerem hülye voltam. Itt az egyetememen azt mondták, hogy csak szociális munkára lehet átmenni, oda viszont nem szeretnék.... itt meg hallottam olyanokat, hogy páran olyan szakra is átmentek, aminek köze sincs egymáshoz és átvették.

Akkor most mi az igazság és én mit csináljak? Próbálkozzak más egyetemeken is?



2017. okt. 5. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt tudod csinálni, hogy vagy benyújtasz egy átjelentkezési kérelmet a másik szakra vagy kiiratkozol az egyetemről és újrajelentkezel a következő felvételi időszakban csak most a másik szakra. Ha az átjelentkezést elutasítják, akkor is még ott van az újrajelentkezés lehetősége.
2017. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!