Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor rúgnak ki az egyetemről?

Mikor rúgnak ki az egyetemről?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy bejelentkeztem aktív félévre, de egyáltalán nem tudtam bejárni. Én eddig úgy tudtam, hogy évente nézik meg a teljesítményt és hogy két szemeszter alatt kell 30 kredit, hogy ne szüntessék meg a jogviszonyomat. Viszont beszéltem egy ismerősömmel, aki azt mondta, hogy így nem jelentkezhetek be a következő félvére, tehát megszüntetik a jogviszonyomat. Mi az igazság? Februárban eltudom kezdeni felvenni a tárgyakat? Önköltségesen vagyok egyébként, ha ez számít valamit.
2017. okt. 6. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkezhetsz, csak kérdés, hogy mennyi tárgyat tudsz felvenni a ráépülések miatt.
2017. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szépen bemész a TO-ra, és pontos választ fogsz kapni(Intézmény és szak specifikusan!)

Amúgy általában az egész évet szokták nézni.


Ennek ellenére nem teljesen tiszta a logika benne.

Kifizetsz inkább 1 félévnyi tandíjat és a kredit büntetéseket(ami egy egész féléves tárgylistánál már eléggé szép összeg), csak azért, hogy a következő félévbe meglegyen a jogviszonyod és "talán?" betudj járni.

Szó nélkül hétfőn a TO-n kezdenék, hogy kiszeretnék iratkozni.

Nagy eséllyel megúszod a tandíjat, kredit büntit, és következő évre megint felvételizel.

Önköltséges vagy, szóval biztosan felvesznek újra.

2017. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!