A zh-k mikor vannak?

Figyelt kérdés
A zh-kat a gyakorlati órán írjuk vagy külön időpontban vannak? Írja a Neptun hogy mikor?

2017. okt. 9. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyes tanár választja hogy gyakorlaton vagy elméleten azt is hogy külön időpontban vagy órán írjátok elmondják órán általában hogy mikor lesz, és a rendesebbek küldenek róla neptunon értesítést is.
2017. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Attól füögg évközi vagy évvégi
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
évközi
2017. okt. 9. 12:45
 4/6 piriiiii ***** válasza:
77%

Nagyon változó. Egyetemtől függ. Az én sulimban például egyáltalán nincsenek is zh-k, csak vizsgaidőszakban a vizsgák (és ez egyébként nem is olyan jó dolog, mint amilyennek hangzik).

Szerintem az időpont is szintén tanárfüggő. Nekem vizsgám is volt olyan, hogy voltaképpen nem volt vizsgám, hanem órára kellett "felkészülni" (előadni valamit, nem volt valami megerőltető, a fél osztály előtte írta össze a gondolatait...), aztán arra kaptunk jegyet még évközben, és az lett a vizsga jegye is.

Szerintem a tanárnak előre be kellene jelentenie az órán, hogy mikor lesz. És alapvetően valamelyik órán kellene megírni, nem külön időpontban. De mondom, tanárfüggő.

2017. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

- Szemeszter elejen kiadott ZH-rendben kellene szerepelnie

- Elso eloadasok a kovetelmenyek ismertetesekor elmondjak, diakon is lehet szerepel

- Targyhonlapon kiemelve par hettel elotte

2017. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk voltak évközi és évvégi zh-k is.


Két részre bontanám igazából.


Nálunk azok a zh-k, amik nem igényeltek számítógépet rendre egy előre fixált időpontban voltak, az előadás időpontjában.


Amihez már kellett a számítógép is a feladatok vagy tesztek miatt, az már mindenkinek külön a szemináriumi(gyakorlati) órán volt.

2017. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!