Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi változott a magyar gimikben...

Mi változott a magyar gimikben 2012 óta?

Figyelt kérdés
hallom itt, hogy sok az óra, 7, meg 8 óra egy nap, nekem anno csak facttal volt max 8 óra, mitől lett ilyen sok, a mindennapi tesitől? már akkor is sok volt a könyv mondjuk

2017. okt. 12. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Akkoriban még nem volt akkora divat jajgatni, mint most. ;-)
2017. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello,én 2011-ben végeztem,szóval nem tudom,de olyat hallottam, hogy van még etika vagy hittan is, mint plusz óra, nem csak mindennapi tesi; plusz a közgazdasági szakközepekben egy héten többször is előfordulhat állítólag 13 óra, és az még csak az alapóra, szakkörök nélkül. Mert azokat pl szétbontották több tárgyra, hogy szerteágazóbban tudjanak tanulni ilyet, mármint a közgazdasági tantárgyakat bővítették még, és így nőttek ki újabb tantárgyakká.
2017. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Persze, 13... És ezt te el is hiszed?
2017. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!