Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYEK vagy emelt angolos...

NYEK vagy emelt angolos osztály érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok nyolcadikos,és fogalmam sincs,hogy a NYEK vagy az emelt angolos osztály érné meg jobban..

Az angolt eddig is imádtam,heti öt órát tanulom a suliban emelt csoportban



2017. okt. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nyekes vagyok, szerintem egyáltalán nem érte meg, 2 csoportra voltunk osztva, de még így is nagy különbségek voltak tudásban csoporton belül. Nem tudom mennyire tudsz angolul, de ha nagyon jól, akkor ne menj nyekre mert halálra fogod unni magad. Nálunk is először azt tűzték ki célnak, hogy mindenkit azonos szintre felhozzanak, de aki már eleve azon a szinten volt, az szinte nem tanult semmit. Az emelt angolos osztály nem tudom milyen, de ha emelt csoportban tanulod heti 5 órában, akkor szerintem ne nyekre menj. Most nem lebeszélni akarlak róla, csak elmondtam a véleményem.
2017. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen fölöslegesen elvesz az életedből egy évet a nyek. Nyilvánvalóan nem ad hozzá annyi nyelvtudást.
2017. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne azt nézd, hogy nyek vagy nem nyek, hanem hogy minél erősebb iskolába mehess.
2017. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nyek-en voltam, és nagyon megbántam. Utolsó előtti évben kaptunk egy nagyon rosszt tanárt, és minden tudásunk odaveszett... pedig szerettem a nyelvet tanulni.

Ráadásul 19-20 éves leszel mire érettségizel...

De az előttem szólónak igaza van, érdeklődj utána, hogy milyen lehetőségeid vannak, és hol jobb az adott nyelv oktatása.

Nyek-en milyen nyelvet tanulnál egyébként?

2017. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!