Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan köztetek aki nem...

Van olyan köztetek aki nem informatikai középiskolából ment informatikai egyetemre? Ti hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok? Mennyi házit adnak? Hogy haladtatok az anyaggal? Elvégeztétek végül? Lett vele munkátok, benne dolgoztok? Egyetemet is írhattok!

Köszönöm előre!



2017. okt. 16. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtobben gimnaziumbol mennek egyetemre, sokan nulla programozasi ismerettel.


Sokszor annyi szorgalom kell mint mondjuk az erettsegihez, ha ez megvan akkor birhato:) BME mernokinfot vegzem meg.

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor pedig azt hallom hogy az egyetem jóval nehezebb:)
2017. okt. 16. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy gimis osztálytársam ment proginfóra. Házi, haladás stb nem tudom, mivel nem saját tapasztalat, de csúszás nélkül végzett az ELTE-n, szóval annyira gond nem lehetett. Mesterre jár most ősztől úgyhogy gyakornokként dolgozik még csak részidőben, de a szakmájában. Nem volt túl jó nálunk gimiben az infó oktatás, a fakultáció is csak heti +2 óra volt (így volt összesen heti 3), de nem járt külön tanárhoz se gimiben, se egyetem alatt úgyhogy nem a legjobb alapokkal ment, de sikerült elvégeznie.
2017. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Persze hogy nehezebb, azert kell a szorgalom.


Nyilvan segit ha matekbol (vagy mernokinfora fizikabol) van egy otos emelt erettsegi-ismereted, de csak az elso evben. Utana ugyanugy mindenkinek le kell ulni, es tanulni. Sokat.

2017. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írhattok még. Érdekelnek a tapasztalatok.
2017. okt. 16. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Infos szakközépbe jártam, sokszor halottam, hogy egyetem első félévébe leadják 4 éves anyagunkat programozásból. Nos idén én is megtapasztaltam.
2017. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bme mérnökinfóra járok, pont most első féléves. Nem érettségiztem infóból, rá sem néztem előtte, és nagyjából most, október közepére tartunk ott, hogy "ledolgoztam" minden hátrányt. Azért "", mert a prog volt a legkönnyebb tárgy még így is a többi közül eddig.
2017. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!