Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal vesznek fel...

Hány ponttal vesznek fel valakit a Kölcsey Ferenc Gimnáziumba és hánytól hívnak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

A Kölcseybe szeretnék menni de nem tudom mennyire reális:)

0.nyelvi éves olasz kezdőre szeretnék menni,de nem tudom a ponthatárokat.



2017. okt. 17. 19:22
 1/6 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de mindenképpen 70-72 pont felett hívnak be szóbelizni. Amúgy hallottam hogy sokan jutnak be kérvénnyel is.
2017. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ha valaki esetleg kölcseys akkor boldogan várom a felvételis sztorikat:)

2017. okt. 19. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A szóbelihez nem kell olyan sok pont, az más kérdés, hogy attól, hogy behívnak szóbelizni még nem biztos, hogy felvesznek. Konkrétan nálunk tavaly 60 pontos központival szóbelire behívták az egyik gyereket (igaz franciára). De végül nem vették fel, de nem sokon múlt. Szóval ha kevesebb ponttal mész szóbelizni akkor nagyon készülj, hogy ott minél több pontot szerezz.
2017. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia, én most vagyok nulladikos francián :). Tavaly én is nagyon paráztam, így átérzem a helyzeted. Én tavaly nem írtam túl jót,.összvissz 64 pontot, és abból egyet fellebbezésre kaptunk meg. A 64 pontommal pont behívtak a francia kéttan szóbelire, viszont az olasz/angol osztályok szóbelijéről 3 ponttal maradtam le. De megkaptam francián a max pontot, és láss csodát, itt vagyok és imádom :). Ha olaszra akarsz menni, egy 70 pontot össze kéne kaparni, de 1-2 pont alulteljesítés szerintem simán belefér :). És minden évben más a ponthatár. A szóbelin, ha behúvnakívnak majd, add magad, legyél kedves és érdekes, amilyen vagy. És az a legfontosabb, hogy ne parázz, mert én úgy vagyok vele, hogy mindenki oda kerül, ahol a helye van.
2017. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*behívnak
2017. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm:)
2017. nov. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!