Lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Édesapám büntetett előéletű volt. 8 éve lejárt neki. Nem gyilkolt, nem rabolt, mielőtt valaki ezekkel az érvekkel támadna. Ettől függetlenül lehetek e még rendőr? Nem a rendészeti képzésre jelentkeztem, csak érdekel. Köszönöm!

2017. okt. 18. 17:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy valamit kihagytam, megcsináltam a pszichológiai és a fizikai felvételit is a rendészetire, majdnem maximális pontot értem el, és nem szóltak be, hogy hé faterod büntetett előéletű ( volt ) , de attól félek, ha tovább tanulok, valahol megállítanak, hogy hé heló, te nem lehetsz semmilyen fegyveres szerv tagja
2017. okt. 18. 17:22
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha elévült neki akkor lehetsz!
2017. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elévült? arra gondolsz hogy "lejárt"?
2017. okt. 18. 17:28
 4/13 A kérdező kommentje:
Már 8 éve elévült neki.
2017. okt. 18. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgyis ellenőrzik a családod, azonban ha nem jelent veszélyt/ad indokot jövőbeli visszaélésekre, stb. engedni fogják.

Megkell próbálni, nem itt döntik el amúgy sem, hanem élesben..

2017. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nos, már gimnáziumban tanulok, nem rendészetire mentem, szóval csak érdekelt volna , hogy lehetek e rendőr. De ha itt tartunk, bocsi az OFFért, de bevonulhatnék katonának?ott is számít?
2017. okt. 18. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdekli
2017. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz rendőr.Úgy tudom,a szülőket nem vonják bele.Ha magasabb beosztású rendőr,pl parancsnok lennél,akkor a családról is megkérdeznek a pályázatnál.Ha viszont elévült,akkor nem hiszem,hogy probléma ott se.
2017. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

De sajnos bele vonják a szülőket is! Egyik barátom ezért nem lehetett rendőr!

2017. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ha jól belegondolunk,attól hogy az apukának volt egyszer egy priusza,miért bünhődjön a gyerek miatta?Nem hiszem.
2017. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!