Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Szent Benedek Szakgimnáz...

Aki a Szent Benedek Szakgimnáziumba jár, (Budaörs) mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Megéri odamenni? Jó a közösség, a tanárok, erős iskolának számít? Elsősorban az oda járók véleménye érdekel:)

2017. okt. 22. 19:40
 1/6 anonim válasza:
67%
Nem jó suli. Csak azok mennek oda akiket máshova nem vettek fel. Eléggé színvolal alattinak számít. Jó mondjuk vannak rosszabbak, de eléggé gyűjtősuli. Ha nem a CBA-ban akarsz pénztáros lenni, és vannak normális ambícióid, nem oda mész. A közösség egyébként nem rossz, de ez eléggé osztályfüggő...
2017. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz:)
2017. okt. 30. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy egyre jobb a színvonal és ajánlom.
2017. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. jan. 4. 17:53
 5/6 anonim válasza:

Én másfél évig jártam ebbe az iskolába. Nem ajánlom túlzottan. Nagyon sok lelketlen diák és tanár van ott. Igyekeznek elhitetni, hogy az az iskola a béke szigete, de ez egyáltalán nem így van. Nagyon szeretnek magukról jó képet mutatni, szeretik reklámozni magukat és a diákokat is erre kényszerítik. Általában kiválasztanak maguknak pár diákokot akiket kegyeltként kezelnek, ha abban benne vagy akkor nyert ügyed van egészen addig amíg át nem kerülsz az ellenség dobozba.


Ha valaki nem szimpatikus addik keserítik meg az életét amíg magától nem vált iskolát. (Velem is ez történt)


Meg alapjáraton ez egy új iskola tehát nem NB1-es az emberanyag amiből dolgoznak.


Néhány tanár is elég érdekes tud lenni.


Ez az iskola kifejezetten az alacsony színvonalú iskolák közé sorolható.


Nagyon meg fogsz lepődni, ha bemész oda mondjuk nyílt napra mert egyáltalán nem ezt fogod látni amit most leírtam, de hidd el igaz.


Ez szubjektív vélemény és természetesen bennem is van egy nagy adag sértődöttség a Szent Benedek iskola iránt. Én eleinte nagy szerettem oda járni, de sajnos nagyon csalódottan hagytam ott őket.


Viszont, hogy írjak pár pozitívumot is pl. nagyon szép helyen van és nagyon jó egyházi programok vannak, tényleg nem eröltetik rád a vallást csak kegyesen becsempészik az életedbe ami szerintem egy nagyon jó dolog.


Én szeretnék mindenkinek támpontokat adni akik a Szent Benedek iskolába jelentkeznének.


Kristóf

2019. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha Kristóf nyilvánosan szeretné lejáratni az iskolát akkor szerintem azt is meg lehet osztani, hogy zaklatta egy lány osztálytársát hónapokon keresztül. Ezért lett el"űzve". Többszöri beszélgetés után sem változott, mániákus módjára volt szerelmes egy lányba aki ezt nem kölcsönözte, szerintem ezt senki sem értékelné.
2022. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!