Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményetekre lennék kiváncsi...

Véleményetekre lennék kiváncsi a Zrinyi Miklós Gimázium (x. Ker) Kapcsolatosan. Milyen az Idegenforgalmi Szak? Milyenek a tanárok És igy összegzében milyen az iskola maga.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre Köszönöm :-)
2017. okt. 28. 19:21
 1/1 anonim válasza:

Nekem az a véleményem, hogy aki tényleg egy jó tanuló,nem oda megy. De egyébként nem olyan rossz az, csak nem dicsérezeseknek ajánlom.

Én vegyes dolgokat hallottam róla. Szóval mondták sokan, hogy gyengr és nem jó, de, akik oda jártak/járnak azoktól általában azt hallottam, hogy szerették a sulit és az osztályukat is.

Viszont én pl annyira nem vagyok oda érte. Nem rossz, de sokkal jobban szerettem az előző osztályom, és talán átlagban inteligensebbek is voltak (de nem biztos, csak annyira nem ismerem még a környezetet).

És nálunk az általánosban folyton mondták, hogy sokkal magasabbak lesznek az elvárások, de a Zrínyiben nem tűnt fel, hogy így lenne.

Egyébként a tanárok akiket ismerek, normálisak és kedvesek, bár én kb. hatot ismerek.

Az Idegenforgarmiról viszont nem tudok nyilatkozni:/

Max. annyit, hogy nekem úgy tűnt a lányoknál népszerűbb (legalábbis a mostani gólyáknál)

Azért remélem tudtam valamit segíteni:)

(ZMG 9.NYEK)

2017. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!