Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arany Sándor Diákapartman...

Arany Sándor Diákapartman vélemények?

Figyelt kérdés

Üdv, Jövőre a DE-GTK pénzügy és számvitel szakára fogok járni (államira és önköltségesre is jelentkezem) nézegettem a kolikat és az Arany Sándor Diákapartman elég közel van a GTK-hoz.Lenne pár kérdésem azoknak akik laknak/laktak itt vagy jól ismerik a helyet.

-Mennyire nehéz bekerülni? Térképen néztem az épületet és úgy látom nem valami nagy + gondolom sokan is szeretnének ide bekerülni,de mégis mennyi eséllyel lehet ide bejutni?

-Milyenek a szobák?

-Milyen a társaság?

-Egyéb dolgok mint a fürdőszoba,konyha vagy a net mennyire "normálisak"?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha még ezenkívül valaki tud bármilyen infót azt is megköszönném!



2017. nov. 1. 17:56
 1/1 anonim válasza:
Szia! Téged felvettek? Én is a gtk-ra megyek. Engem is érdekelne az arany sándor diákapartman, ugyanis azt irtam be első helyre.
2018. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!