ELTE TTK Biológia?

Figyelt kérdés

Erre szeretnék jelentkezni (most harmadikos vagyok). Biológiából emelt szinten szeretnék érettségizni. Átlagom nem rossz (csak a matematika, abból 3-as, 4-es szoktam lenni). Kémiából elég a közép, hogy felvegyenek, vagy ne is próbálkozzak (államilag támogatottra akarok menni)?

Minden tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok.



2017. nov. 5. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt: van egy angol nyelvvizsgám (TELC, B2).
2017. nov. 5. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elég de ha jól tudom, akkor az első év elején lesz egy felmérő. Ha azon nem érsz el egy bizonyos százalékot, akkor be kell járnod ilyen felkészítő előadásokra
2017. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örömmel olvastam válaszod!
2017. nov. 5. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Sosem fogom megerteni, h egy kutatonak keszulo ember hogy nem tud eljutni a felvi.hu-ig, ahol minden kerdesere valaszt kap. De meg ezen az oldalon is kismillioszor feltettek ezt a kerdest.

Eleg kemiabol a kozep, a tobbit ugyis megtanulod majd ott. Legutobb 338 volt a ponthatar, meg egy emelt szintu sem kell, de azt szokas mondani h aki nem tudja azt letenni az inkabb ne akarjon biologus lenni.

2017. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!