Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán ha megbuktam számvit...

Főiskolán ha megbuktam számvitelből és most lenne a pótvizsga és nem megyek el akkor az baj?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy most se tudok semmit másra is tanulnom kell mer nem csak ebből buktam...sajnos:@

Vizsgakurzus lesz még szeptemberbe arra talán készülni is tudnék, az fizetős arra elmennék, a pótvizsgára viszont feleslegesnek tartom.


2010. máj. 31. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a pótvizsgáért nem kell fizetni, akkor én megpróbálnám. Hátha kicsit könnyebb feladatsort kapsz, és mégis meglesz. Egyébként nincs semmi, ha nem mész el.
2010. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen kérdésekre futja, ne maradj a főiskolán...
2010. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mit vársz vígasztaljanak, hogy nem baj nem a te hibád.


Puskázz vaze, vagy ne menj be oszt bukj meg, de ne rinyálj.

2010. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem fel nem azt hogy ilyen válaszokat írjatok...Az a baj hogy sok az ilyen ember mint az utolsó kettő...járjatok főiskolára oszt majd meglátjuk...Nem tudom miért nem lehet egy normális kérdésre normális választ adni, nem kértem senki véleményét csak hogy igen van nem. Elsőnek köszönöm a választ.
2010. jún. 1. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a másodiknak üzenem ha esetleg nem tudná hogy ha erre bemegyek akkor nem kell fizetnem de szeptemberbe igen ha viszont nem megyek el csak szeptemberbe akkor nem kell és több az időm! ohh ha még ilyen válaszra futja hagyjam ott...nézzél magadba javaslom aztán írogass
2010. jún. 1. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fizettél pótvizsgadíjat és nem mész el, akkor azt elveszíted, de szeptemberben újra felveheted és dec-jan vizsgaidőszakban újra nekifuthatsz (persze vizsgadíj befizetésével, ha ehhez kötik /nálunk igen :S/)

Sokan vannak egyébként úgy, hogy 1-2 tárgy elmarad, eltolódik, mert rosszul osztják be az időt, nem tudják addig megtanulni. Pedig nem nehéz a számvitel, én is vizsgáztam belőle, idő kell hozzá, hogy minden leülepedjen és akkor 3-4-re simán megírod! :P :D


Szerintem inkább legyél gerinces és jelentkezz le, hogy a tanár ne készüljön feleslegesen neked is feladatlappal.. és majd decemberben újra elmégy..

2010. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!