Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki hallott már az Alternat...

Valaki hallott már az Alternatív közgazdasági Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen gimnázium, bárki akinek van jó vagy rossz tapasztalata kérem írja le mert nagyon kiváncsi vagyok és nehéz a döntés hozatal számomra a tovább tanulás érdekében. Köszönöm!
2017. nov. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó iskolának számít, viszont felhívom a figyelmedet, hogy tandíjas.
2017. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az iskoláról, az oktatás színvonaláról jókat hallottam én is, a gyerekekről már nem annyira. De személyes tapasztalatom nincsen, én egy közönséges állami gimnáziumba járok, és csak azt tudom, hogy tőlünk aki elment, mert nem tudott beilleszkedni, belekötött folyton a tanárokba, rosszak voltak a jegyei, balhéi voltak, és a szülei meg tudták fizetni, az ment az AKG-ba.
2017. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!