Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az NKE-RTK tanulnak...

Akik az NKE-RTK tanulnak nappali tagozaton, legyenek kedvesek segíteni nekem az alábbi kérdésekben, hogy jól informált legyek?

Figyelt kérdés
Közrendvédelmi szakra szeretnék jelentkezni. Kötelező leérettségiznem belügyi rendészeti ismeretekből? Az idén jelentkeztem emelt szintű érettségire magyarból. Nyelvizsgám nincs. A fizikai alkalmasságin milyen feladatokon kell helytállni pontosan? Valóban kötelező a kollégium? A napi bejárással nem lenne probléma, nem lakom olyan messze, de van egy kislányom és ha lehetséges nem lennék kollégista. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. nov. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n kiderítheted a felvételi követelményeket. A bentlakás az alapkiképzés ideje alatt kötelező, amúgy nem az. Az alapkiképzés egész napos elfoglaltság, semmire nincs időd az evés-tisztálkodáson kívül. Öt hétig tart.
2017. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, ebből a bentlakásos időszak csak 2 hét.
2017. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Armadillo válasza:

,,Kötelező leérettségiznem belügyi rendészeti ismeretekből?" Nem.

,,Nyelvizsgám nincs." Pedig kell.

,,A fizikai alkalmasságin milyen feladatokon kell helytállni pontosan?" 1 perc felülés, 4x10m sprint, távolugrás, húzódzkodás (tartás).

,,Valóban kötelező a kollégium?" Úgy tudom, első évben kötelező.

2017. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Armadillo válasza:
És még 2000es futás. Sok szerencsét, én is megyek!
2017. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!