Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS Tudnátok budapesti gimnázi...

SOS Tudnátok budapesti gimnáziumot mondani?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, hetedik év végen kitűnő tanuló voltam, és most is próbálom ezt a szintet tartani. Eddig az Eötvös, és az Apáczai voltak szimpatikusak, de félek, hogy oda nem vennének fel. Tudnátok hasonló (vagy alacsonyabb) színvonalú iskolát mondani, ahova több esélyem lenne?

2017. nov. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenképp meg kell próbálni ne írd le magad előre!

Jó gimi még a Berzsenyi,Szt.László, és van egy csomó középszintű pl: Ady,Kölcsey,Szinyei

2017. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az Apáczaiba nem lehetetlen bekerülni, és van helyben kolesza is!
2017. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat, az Apáczait megpróbálom, és majd meglátjuk, hogy mi lesz!
2017. nov. 20. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziiia! En is az Apaczaiba szeretnek menni. Irtam privit, lenne par kerdesem. 14/l
2017. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
József Attila, Veres Pálné, Madách, Városmajori, Szent István, Szent László.
2017. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha megvan a központid akkor gyorsan írj és akkor tudunk segíteni. Ezekhez az erős sulikhoz olyan 75 pontos központi minimum kell. De ha kevesebb lesz is vannak jó sulik, pl Kölcsey, Leövey, ezeket be lehet írni mentő sulinak is a nagyon erősek mögé.
2017. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, akik az Apáczaiba szeretnének jönni, azok írhatnak privit, én oda járok. :)) Nem lehetetlen bekerülni, osztálytársam két éve jutott be 65 körüli pontszámmal

amúgy nagyon ajánlom, mindenképp próbáld meg, de az Eötvöst is, az is nagyon jó gimi

2017. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!