Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik idén érettségiznek,...

Akik idén érettségiznek, mikor kezdenek el/kezdtek el feladatsorokat megoldani?

Figyelt kérdés
És nektek erre hogy van időtök? Elég elit iskolába járok, és annyi tanulnivalóm van, hogy még sosem néztem meg egybe egy egész feladatsort, egyszerűen nincs erre így időm.
2017. nov. 19. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig jó tudni, hogy mire számíthatsz. Én annó matekból oldottam meg minden heten egyet, nekünk ez volt egész hétre a házi. Eleinte 50%körülire írtam őket pedig nem vagyok hülye matekból, az érettségim 88% lett (a próba érettségi 96). Szóval fontos, hogy begyakorold a feladattípusokat.
2017. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt körülbelül két héttel kezdtem el rájuk tanulni. Ötösök és négyesek lettek. :D
2017. nov. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi már 11.ben arra készültünk a suliban, 12.ben pedig év elejétől. Egyet akár többször is megcsináltunk gyakorlás keppen, pár hét kihagyással.
2017. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!