Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika OKTV I. kategóriáj...

Informatika OKTV I. kategóriájában mennyi szokott lenni a ponthatár? Az is írhat aki most volt, hogy neki hogy sikerült.

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 17:54
 1/4 anonim válasza:

Nálunk azt mondták 200 ponttól lehet továbbküldeni, az oktatas.hu-n mást olvastam, remélem 200-tól, akkor szerintem továbbjutok. Alapvetően nehéz volt az idei, legalábbis az excel része, a 140 pontból szerintem 40 ha megvan :/

Az előző éviekhez viszonyítva olyan átlagosnak mondanám. Kb ilyenek voltak eddig is, de minket semennyire nem készítettek erre, szóval reméljük a legjobbakat :D

2017. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biológiából indulok és idén de tavaly azt mondták, hogy úgy van hogy kiértékelik az összeset és húznak egy határt és afölött be lehet küldeni az oktatási hivatalnak ahol megint át elleőrzik.
2017. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1.valaszolo,hany feladatot csinaltal meg? :D
2017. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En tavaly voltam oktvn. Akkor mindig csak atcsusszantam a koveketkezo forduloba, aztán döntön egesz jo helyezés lett.

A pontok ugy voltak hogy akkor az elso forduloban volt 180 másodikban kétszáz vagy 210.

Ha elfogadtok egy tippet, en meg a második fordulora is ugy mentem hogy úgysem lesz döntő, iskolambol mar tobb tűz eve nem hogy dontorol de második fordulorol sem hallottak semmibol. Szóval nem izgatott, haaat, igazából ha megnyomtam volna elso ketto elott a tanulást, meg a legjobb 10be is beértem volna


Ha van kerdesetek szivesen valaszlok, keressetek PMBen

2017. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!