Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolás koleszosok! Ti...

Középiskolás koleszosok! Ti hogyan oldjátok meg az internetet?

Figyelt kérdés
A koleszünkban nincs net. Ezáltal mobilnetet kell használnom, de az ugye a keret felhasználása után lassul. Ti hogyan oldjátok meg?

2017. nov. 25. 13:27
 1/3 Kreddy válasza:
100%
Telenornál tudsz beszerezni "mobil wifi-t" egy kis készülék ami ha jó csomagot választasz megoldja a net problémád 100gb internet sőt éjszaka + 100gb tehát egy hónapban 200gb neted is lehet 5000-6000Huf havonta nem tudom mitől függ nekem is van és én 5912 Huf-ot fizetek de ismerősöm csak 5200-at. De ha be mész egy telenor üzletbe el mondanak mindent értelmesebben mint én. Meg persze beszélj a szüleiddel gondolom a havidíj őket terhelné. Remélem segítettem kicsit.
2017. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
köttessétek be. Összedobtok fejenként havi 300 forintot és 10 embernek van internet.
2017. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A beköttetés nem fog menni. a Kolesz a suliban van, annak is a harmadik szintjén, úgyhogy enyhén túlkomplikàlt lenne. Egyes, köszi, segítettél. Én is ezen gondolkoztam, de csak a 25 gigáson, nekem az is elég lessz. Köszi a válaszokat!
2017. nov. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!