Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az AKG-t mennyire ajánlanátok...

Az AKG-t mennyire ajánlanátok nekem? (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,nagyon szeretek tanulni,ha nem megy át az agyonhajtás kategóriába. Jó tanuló is vagyok(7 éve kitűnő) és szeretnék egy olyan gimibe szeretnék menni,ahol szabadon,mégis azért egy rendszerhez kötötten tanulhatok.

Emellett még megkérdezném milyen az AKG-ban,ill.ti hány pontos felvételivel kerültetek be?



2017. nov. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretsz tanulni, nem ajánlom.

Jó a PR-ja, de elég gyenge gimi.

2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem 81 ponttal vettek fel éééés hát mindennek mondanám csak nem gyenge giminek. Szerintem neked megfelelő lehet az AKG, tényleg ad egy bizonyos szintű szabadságot, de azért ne úgy képzelje el senki, hogy csupa lógás az egész:) De ez igazából nagyon egyénfüggő itt. Én pl nem töltök kevesebb időt tanulással, mint egy Apáczais barátom, úgyhogy azt javaslom, hogy menj el, nézd meg és ne higyj a sztereotípiáknak. Hajrá
2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!