Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

Almás Kata kérdése:

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára való bejutáshoz milyen egészségügyi követelményeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés
Lehet-e kizáró ok az,hogy lúdtalpam van vagy,hogy pajzsmirigy alulműködésem van?( Ez igazából nem befolyásolja a mindennapjaimat,csak reggelente gyógyszert kell rá szedjek.)Illetve baj-e,ha kontaktlencsét hordok?
2017. nov. 30. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj fel az egyetem honlapjára és nézd meg
2017. dec. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már a honlapon,de semmi konkrétat nem találtam.
2017. dec. 17. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha én megtaláltam te is megtudtad volna.

[link]

2017. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,már írtam,hogy ezt megtaláltam,de itt azon kívül,hogy milyen papírokat kell beszerezni,semmi pontos nincs.Engem a kérdés részletezésében leírt kérdések válaszai érdekelnének konkrétan.
2017. dec. 18. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. dec. 19. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!