Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bursa kérdés! A helyi önkormán...

Bursa kérdés! A helyi önkormányzat ugye csak 3ezret ítélt meg. Ehhez hozzájön még ennyi mint sulis rész? A megyeinél is 0 ft van onnan is jön majd rész összeg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

S te jársz egyetemre? :D :D Not bad...

2 részből áll csak.

Önkormányzati és intézményi.

Nekem tavaly 6-5 ezer volt, egyben 11\hó

2017. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi a fenének írja hogy a megyei önkormányzat is beleszámít? Persze egyszerűbb farkas flórinak meg a c.ányoknak adni a sok közpénzt...mert ők nyilván arra használják fel amire kapjak. bár én még c.nyt nem láttam egyetemen így nem tudom hova költik a macikás ösztöndíjukat....
2017. dec. 1. 15:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk te jó helyen élhetsz mert nekem a helyi önkormányzati rész 3ezer :D vicces.. vagy neked a két önkormányzati rész jött ki 6 ezerre? Mert elvileg az intézményi annyi mint a helyi önkormányzati....
2017. dec. 1. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Rasszista kamu kérdés!

Csak azért írtad ki, hogy cigányozhass.

2017. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki mert vicc ez a 3 ezer és hogy a magyeinél 0 ft van...miközben ezeknek meg s.rják pénzt. Ez felháborító!

Nem hagyom szó nélkül!

2017. dec. 1. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!